Strona główna
O firmie
Polityka Firmy
„ Aequitas sequitur legem „ Sprawiedliwość idzie za prawem
Gwarantujemy , że nasze działania są oparte na przepisach prawa, zasadach współżycia społecznego oraz szeroko rozumianej etyce.

W relacjach z klientami domeną jest profesjonalizm obsługi, indywidualne podejście oraz rzetelność w realizacji składanych obietnic. Informacje uzyskane podczas współpracy traktujemy jako poufne i nie udostępniamy osobom trzecim.

Dokładamy wszelkich starań by współpraca owocowała oczekiwanymi przez klienta rezultatami, nie boimy się wyzwań i trudnych sytuacji.

O firmie

Wertus Windykacja i Restrukturyzacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi działalność na rzecz podmiotów gospodarczych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie świadczenia usług windykacji wierzytelności.

Naszym Klientom proponujemy pomoc opierając się na jasnych warunkach współpracy, zgodnych z oczekiwaniami. Elastyczność naszej firmy gwarantuje Państwu, że nasze działania będziemy prowadzić w optymalny sposób tak, aby uzyskać zamierzony wcześniej cel.

Nasze doświadczenie realizowania proponowanych usług, wszechstronnie wyszkoleni pracownicy oraz efektywne zarządzanie procesami działania, pozwalają kompleksowo obsługiwać naszych klientów.

Wszystkie nasze działania przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa jak również standardami etyki zawodowej, dbając jednocześnie o dobre imię oraz markę naszych klientów.

Wertus Windykacja i Restrukturyzacja Sp. z o.o. gwarantuje swoim klientom, iż wszelkie udostępnione informacje, uzyskane w formie ustnej bądź pisemnej będą traktowane jako poufne.

Dane rejestrowe

Wertus Windykacja i Restrukturyzacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Wronia 45 lok. 175

00-870 Warszawa

Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Kielcach, Wydział X Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000337802. Wkłady na pokrycie kapitału zakładowego zostały przez wszystkich wspólników w całości wniesione.

Numer NIP: 6572835536

Numer REGON: 260336840


MISJA  FIRMY:

Podejmować takie działania windykacyjne, które odnoszą wymierny skutek i gwarantują zwrot należności co niezaprzeczalnie przyczynia się do zadowolenia klienta.

   Wróć do góry

Skontaktuj się z nami!

e-mail:
biuro@wertus-windykacja.pl

telefon:
+41 41 301 00 38

fax:
+41 41 301 00 29